Additional information
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.2 × 8.5 × 2.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | DCP-J525W/DCP-J725DW/DCP-J925DW/MFC-J430W |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 300 pages |
14.87лв. / 7.60€
Наличност: на склад
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.2 × 8.5 × 2.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | DCP-J525W/DCP-J725DW/DCP-J925DW/MFC-J430W |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 300 pages |
Reviews
There are no reviews yet.