Additional information
| Weight | 1.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 12 × 13 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | JBL |
| Високоговорител, тип | Portable Speaker |
| Брой високоговорители | 1 |
| Размер на високоговрителя, mm | 52 |
| Режими на звука | Deep Bass |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | – |
| Интерфейс | USB type A, USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Честотен обхват, Hz | 20 kHz, 60 Hz – |
| Изх. мощност, W | 30W RMS for woofer, 10W RMS for tweeter |
| Захранване, тип | Battery |
| Живот на батерията, часове | Music play time: up to 20 hours (dependent on volume level and audio content) |
| Водоустойчивост | IPX7 waterproof for fearless outdoor entertainment |
| Размери, mm | 220 x 96 x 93.4 mm |
| Тегло, g | 930 g |
| Цвят | Grey |




























