Additional information
| Weight | 2.48 kg |
|---|---|
| Производител | CISCO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 10 |
| Основни портове, тип | 8x GE Copper ports |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE/PoE+ |
| Uplink портове | GE SFP |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Web |
| Stackable | No |
| Fans | Convection cooled |
| Захранване | Redundant |
| Routing | Layer 3 routing: Inter-VLAN routing, static routing |
| Памет (Flash, RAM) | DRAM – 2 GB, Flash (User Accessible) – 1.5 GB, Optional: SD card capacity – 4 GB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | Line rate for all ports and all packet sizes |
| MAC адреси | 8K |
| VLAN (брой, стандарти) | IEEE 802.1q VLAN, VLANs: 256 |
| QoS | auto QoS, egress queuing and shaping, Ingress policing, rate limit |
| Сигурност | 802.1x, BPDU guard, DHCP snooping, Dynamic ARP Inspection, guest VLAN, IP source guard, MAC Address Notification, MAC authentication bypass, MACsec-128, PACL/RACL/VACL, Port Security, RADIUS Server/Client, SCP, SNMPv3, SSH, Storm control, SUDI 2099, TACACS+ |
| Мрежови стандарти | 802.1p, 802.1Q, 802.1s, 802.1w, 802.1x, 802.3, 802.3ab, 802.3ad, 802.3ah, 802.3u, 802.3x, 802.3z, IEEE 1588v2, IEEE 802.1AB LLDP, IEEE 802.1D |
| Протоколи за индустриална автоматизация | CIP Ethernet/IP, IEEE 1588 PTP v2 (default and power), PROFINET |
| Работна температура | -34°C to +75°C (Min. 200 LFM fan or blower-equipped enclosure), -40°C to +60°C (sealed enclosure), -40°C to +70°C (40 LFM vented enclosure), +85°C (type tested for 16 hours) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 91 x 135 x 152 mm |
| Опция за монтаж | DIN rail |
| Други | 1x RS-232 (via RJ-45), 1x USB Mini Type B, Dying gasp, IPv6 functionality, MODBUS TCP/IP, Network Essentials, SCADA protocol classification – GOOSE messaging |













Reviews
There are no reviews yet.