Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Производител | TOSHIBA |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет | 2000 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | ~ 5.0 Gbit/s |
| Интерфейс | USB 3.0 (USB 2.0 compatible) |
| Цвят | Red |
| Други | Dimensions: 78 x 109 x 14 mm, Weight: 149 g |


















Reviews
There are no reviews yet.