Additional information
| Weight | 0.304 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 4 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TOSHIBA |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет, GB | 4000 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | Max. transfer rate ~ 5.0 Gb/s |
| Интерфейс | USB 3.2 (USB 2.0 compatible) |
| Цвят | Black |









