Additional information
| Weight | 0.665 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 25 × 5 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Съвместимост | 242 G1; HP 240, 246, 248, 250, 255, 2XXXp, 340, 430, 431, 435, 436, 450, 455, 630, 631, 635, 636, 650, and 655 Notebook PCs; HP 31XXm/mt20/mt40/mt41; HP ProBook Notebook PCs; EliteBook 8XX, and 8XXXp; ZBook 14; Folio 9470m, HP 215/240/245/250/255 G2 |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | 4.5 mm/7.4 mm |
| Мощност, W | 90 W |
| Цвят | Black |
| Други | Size: 127 x 50 x 29 mm; Operate with confidence with optimal performance using smart-pin technology and reduce the risk of power surges, while drawing only minimal power as needed. |




















Reviews
There are no reviews yet.