Additional information
| Weight | 64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 65 × 105 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | ACER |
| Предназначен за | Лаптопи и таблети |
| Капацитет | 24 |
| Размер на слота, cm | 30.1 x 39.5 x 3.2 cm |
| Максимален размер на екрана, inch | 15.6 |
| Вх.напрежение, V | 220-240V AC, 50/60Hz – 8A |
| Дезинфекция | – |
| Предни врати, тип | One door |
| Заключване | yes |
| Колела | Castor wheels |
| Монтаж на стена | – |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 64.0 x 63.2 x 103.9 cm |
| Тегло, kg | 52 kg |
| Цвят | Black |




















