Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.3 × 18.7 × 8.7 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | D-LINK |
| Брой портове WAN (скорост) | 1×10/100/1000Base-T |
| Брой портове LAN (скорост) | 3×10/100/1000Base-T |
| WLAN стандарт | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| Скорост, Mbps | 2.4 GHz Up to 300 Mbps, 5 GHz Up to 1201 Mbps |
| 3G/4G | 3G/4G |
| Портове USB | – |
| Слот за карти | 1 x SIM Card slot |
| Сигурност | WPA, WPA2, WPA3, WPS, SPI |
| Защитна стена | Stateful Packet Inspection, Anti-spoofing Checking, IP/MAC Address Filtering, 1 x DMZ |
| QoS | – |
| Управление | EAGLE PRO AI app (iOS and Android), Web UI |
| Размери, mm | 198 x 170.14 x 66.21 mm |
| Тегло, g | 400 g |

























