Additional information
| Weight | 10.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 94.7 × 16.4 × 51 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | MSI |
| Размер на екрана, inch | 31.5 |
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.18159 x 0.18159 |
| Време за реакция, ms | 4 |
| Честота на опресняване, Hz | 144 |
| Яркост, cd/m2 | 300 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | 100000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | /178°, 178° |
| Честота H/ V | 180~317 KHz / 48~144 Hz |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | DisplayPort |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | USB Type-C (DP alt.) w/ PD 15W charging |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | – |
| Вертикално завъртане | – |
| Регулиране на височина | – |
| Стандарти | PIP and PBP, Night Vision, Anti-Flicker, Less Blue Light |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.1 x 24.9 x 52.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |





























