Additional information
| Weight | 9.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 17.7 × 47.1 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | MSI |
| Размер на екрана, inch | 27 |
| Вид на екрана | Curved |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | – |
| Резолюция | 2560×1440 |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 |
| Време за реакция, ms | 1 |
| Честота на опресняване, Hz | 170 |
| Яркост, cd/m2 | 250 |
| Статичен контраст | 3000 |
| Динамичен контраст | 100000000 |
| Ъгъл на видимост H/ V | /178°, 178° |
| Честота H/ V | 90.9-251.1KHz / 48-170Hz |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | – |
| Web камера, MP | – |
| Вградени говорители | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | – |
| Display порт | Display Port |
| Последователно свързване | – |
| VGA | – |
| USB-C | – |
| USB хъб | – |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30°/+30° |
| Вертикално завъртане | -5° ~ 5° |
| Регулиране на височина | 90 mm |
| Рамка | Frameless |
| Стандарти | Less Blue Light PRO |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.6 x 28.9 x 52.8 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |




























