Additional information
| Weight | 1.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 20 × 7 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Лаптопи |
| USB-C | 2 x USB 3.1 Type-C |
| RJ-45 | RJ45 |
| Видео интерфейс | 5 |
| Докинг интерфейс | Audio in, audio out, 4 x USB 3.1 Type-A |
| Съвместимост | Fujitsu LIFEBOOK U7411, Fujitsu LIFEBOOK U7511 |
| Захранване | 90 W |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 400 x 180 x 60 mm |






















