Additional information
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP DesignJet T730 36-in and HP DesignJet T830 36-in |
| Цвят | Matte Black |
| Обем, ml | 300ml |
| Други | 6 pl, Pigment-based |
437.27лв. / 223.57€
Наличност: на склад
| Weight | 0.49 kg |
|---|---|
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Съвместимост | HP DesignJet T730 36-in and HP DesignJet T830 36-in |
| Цвят | Matte Black |
| Обем, ml | 300ml |
| Други | 6 pl, Pigment-based |
Reviews
There are no reviews yet.