Additional information
| Weight | 3.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 44.5 × 20.3 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 415230 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | 3.84 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | C20 |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | IEC C13 |
| Дължина на кабела, m | 3 |
| Защити | Circuit Breaker Status Monitoring, Hot-Swap Control module with Advanced LCD, Remote Site Management Turn off unused outlets to control commissioning Phase Metering, Circuit Breaker Current Metering and Input Metering |
| Mонтаж | Mounting accessories |
| Форм-фактор | 1U |
| Стандарти | IEC 60950-1, IEC 61000-6-2, IEC 61000-6-4, RoHS Compliant, EAC, CE Marked |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 43 x 445 x 203 mm |
| Тегло, g | 3400 g |
| Цвят | Black |



















