Additional information
| Weight | 15.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 160 × 12 × 32 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | ELITE SCREEN |
| Диагонал, inch | 110 |
| Размери на екрана (Ш, В), cm | 243.5 x 136.9 |
| Формат | 16:9 |
| Материал | AcousticPro1080P3 (A4K) |
| Цвят | White |












