Additional information
| Weight | 13.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 156 × 17 × 30 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | ELITE SCREEN |
| Диагонал, inch | 100 |
| Размери на екрана (Ш, В), cm | 221.4 x 124.5 |
| Формат | 16:9 |
| Материал | AcousticPro1080P3 (A4K) |
| Цвят | White |











