Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| За продукти с размери | 7.6" |
| Цвят | Black |
| Материал | Aramid Cover |
| Други | 18.0 g, 74.6 x 190.3 x 20.5 mm |





















Reviews
There are no reviews yet.