Additional information
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Смартфони |
| За продукти с размери | 6.4" |
| Цвят | Transparent |
| Други | For Galaxy A32 5G |
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Смартфони |
| За продукти с размери | 6.4" |
| Цвят | Transparent |
| Други | For Galaxy A32 5G |
Reviews
There are no reviews yet.