Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Смартфони |
| За продукти с размери | 6.8" |
| Цвят | Violet |
| Материал | Silicone |
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Смартфони |
| За продукти с размери | 6.8" |
| Цвят | Violet |
| Материал | Silicone |
Reviews
There are no reviews yet.