Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Смартфони |
| Съвместимост | Active 10), Book 10.6/12, Book 2, Book S, Galaxy Note series(Note8, Note10, Note10+), Note9, S10, S10+), S10e, S5e, S6, S8+, S9, S9+, Samsung Galaxy Fold, Samsung Galaxy S series(S8, Samsung Tablet(Tab Pro S |
| Тип | Video adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-C |
| Тип конектор 2 | HDMI, USB 3.1, USB-C |
| Мощност, W | 15, 20 V, 20 V; Output Voltage 5, 9, Input Voltage 5, Output Current 3000 mA |
| Дължина на кабела, cm | 10.92 cm |
| Цвят | Gray |





















Reviews
There are no reviews yet.