Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Графични таблети |
| Тип на свързване | Wireless |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 66.7 x 105 x 37.6 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 90 g |
| Други | For Wacom Bamboo Fun; Designed ergonomically to comfort both left and right handed users |






















Reviews
There are no reviews yet.