Additional information
| Weight | 0.795 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 13.7 × 18.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | E360, E460 series, Lexmark E260 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3500 pages |
326.66лв. / 167.02€
Наличност: на път
| Weight | 0.795 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.9 × 13.7 × 18.1 cm |
| Производител | LEXMARK |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Съвместимост | E360, E460 series, Lexmark E260 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 3500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.