Additional information
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 15 × 7.5 cm |
| Производител | D-LINK |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Бр. портове | 8 – USB 2.0 ports, Backward compatible with USB 1.1 |
| Типове | 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub, 7 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices |
| Захранване | 5V/3A external power adapter |
| Други | Connectivity: Up to 127 devices by cascading multiple hubs |




























Reviews
There are no reviews yet.