Additional information
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 39 × 10 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Технология | Patented electromagnetic resonance technology |
| Процесор | – |
| Памет, MB | – |
| Твърд диск, GB | – |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Резолюция | 5080 |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 345×194 |
| Нива на натиск | 8192 |
| Писалка | Wacom Pro Pen 2 |
| Видео карта | – |
| Брой експресни клавиши | 17 |
| Интерфейс | 3 in 1 cable (with HDMI 1.4, USB 2.0 and AC adaptor) |
| Системни изисквания | OS X 10.12 or later (latest update); Internet access for driver download, Windows 7 or later (latest service pack/build) |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 422.0 x 285.0 x 24.5 mm |
| Тегло, kg | 1.9 kg |










Reviews
There are no reviews yet.