Additional information
| Weight | 11.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 55 × 19 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология | Patented electromagnetic resonance method |
| Процесор | – |
| Памет, MB | – |
| Твърд диск, GB | – |
| Дисплей, inch | 24.0 |
| Резолюция | 5080 |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 522×294 |
| Нива на натиск | 8192 |
| Писалка | Wacom Pro Pen 2 |
| Видео карта | NVIDIA Quadro P3200 6GB GDDR5 RAM |
| Брой експресни клавиши | 17 |
| Интерфейс | 1 DP port; 1 Audio headset jack, 1 HDMI 2.0 port, 1 USB C port, 4 USB3 ports (When connected to host computer over USB-C), built-in microphone |
| Системни изисквания | Mac: OS X 10.11 or later; USB-C port with DisplayPort; or Mini DisplayPort/DisplayPort and USB-A, or HDMI 2.0 (UHD) and USB-A; Internet access for driver download, PC: Windows 7 or later |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 677 x 394 x 47 mm |
| Тегло, kg | 7.2 kg |












Reviews
There are no reviews yet.