Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 26 × 8 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | WACOM |
| Технология | Electromagnetic resonance technology |
| Процесор | – |
| Памет, MB | – |
| Твърд диск, GB | – |
| Дисплей, inch | 11.6 |
| Резолюция | 1920×1080 |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 257×145 |
| Нива на натиск | 4096 |
| Видео карта, тип | – |
| Брой експресни клавиши | – |
| Интерфейс | 2x USB-C, DisplayPort |
| Системни изисквания | Windows 10 or later, macOS 11 or later, Android OS version 8.0 and above |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 299 x 190 x 11 mm |
| Тегло, kg | 0.7 kg |










