Additional information
| Weight | 0.414 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.6 × 17.9 × 4.6 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип | BLU-RAY |
| Външно/Вътрешно | External |
| Интерфейс | USB 3.0 |
229.00лв. / 117.09€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.414 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.6 × 17.9 × 4.6 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | VERBATIM |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип | BLU-RAY |
| Външно/Вътрешно | External |
| Интерфейс | USB 3.0 |