Additional information
| Weight | 1.358 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.9 × 12.7 × 25.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-B2080DW, DCP-B7520DW, MFC-B7715DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 12 000 pages |
| Weight | 1.358 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.9 × 12.7 × 25.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-B2080DW, DCP-B7520DW, MFC-B7715DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 12 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.