Additional information
| Weight | 2.883 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 16 × 8.6 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 120 |
| Формат | ATX 12V V2.31 |
| Мощност, W | 750 |
| Видове защита | OVP/UVP/OCP/SCP/OPP/OTP |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 150 x 160 x 86 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Operation Temperature: 0~40°C |


































Reviews
There are no reviews yet.