Additional information
| Weight | 0.256 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.3 × 29.4 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DEEPCOOL |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на помпата, rpm | – |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1500 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm |
| LED светлина | RGB LED |
| Консумирана мощност | 1.32W |
| Волтаж, V | 12 VDC |
| Ниво на шума, dB | 27 dB(A) |
| Цвят | Black |




























