Additional information
| Weight | 1.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 20 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Формат | ATX 12V V2.31 |
| Мощност, W | 500 |
| Видове защита | OVP / UVP / SCP / OPP |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 150 x 140 x 86 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Operation Temperature: 0~40°C |
























Reviews
There are no reviews yet.