Additional information
| Weight | 1.83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 17.5 × 10.2 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Формат | ATX 12V V2.31 |
| Мощност, W | 600 |
| Видове защита | OVP/ SCP/UVP/OPP |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 150 x 140 x 86 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Operation Temperature: 0~40°C |
























Reviews
There are no reviews yet.