Additional information
| Weight | 7.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.7 × 26 × 46.6 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DEEPCOOL |
| Вентилатори | Optional: Front: 3 x 120 / 2 x 140mm, Rear: 1 x 120mm, Top: 2 x 120 / 2 x 140mm |
| Интерфейс | 1 USB 3.0, 2 USB 2.0, Audio port, Mic |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | 0 |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 4 |
| Разширителен слот | 7 |
| Захранване | ATX PS2 (Length less than 170mm) |
| Форм-фактор | Mini-ITX/Micro-ATX/ATX/E-ATX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | 6.59 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 210 x 435 x 478 mm |
| Цвят | Black |



























