Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Основни портове, тип | 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Uplink портове | 2×10/100/1000Base-T |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Web |
| Stackable | Yes |
| Fans | Fanless |
| Захранване | External |
| Памет (Flash, RAM) | Flash memory: 1GB; Packet buffer memory: 1.5MB |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 24Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 18Mpps |
| MAC адреси | 16K |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q VLAN Tagging, 802.1v Protocol-based VLANs, 802.1X (Auto VLAN), Dell RSTP-Per VLAN, Double VLAN Tagging, GVRP, VLANs supported: 512; Protocol-based VLANs: Supported; Max VLAN interfaces with ACLs applied: 24; Standards: Dell Voice VLAN |
| QoS | 2474 DiffServ Field, 2475 DiffServ Architecture, 2597 Assured Fwd PHB, Dell Flow Based QoS Services Mode (IPv4/IPv6), Dell L4 Trusted Mode (TCP/UDP), Dell Port Based QoS Services Mode, Dell UDLD |
| L2 мрежови стандарти | 802.1D, 802.1p, 802.1Q, 802.1s, 802.1v, 802.1w, 802.3ab, 802.3ac, 802.3ad, 802.3ae, 802.3u, 802.3x, 802.3z |
| IPv6 functionality | ARP entries: 2048 (IPv4)/512 (IPv6), Max ACL rules per interface and direction (IPv6): 1021 ing/253 egr; General IPv6 protocols are supported |
| Сигурност | 802.1x, HTTP over TLS, HTTP/1.1, IP Address Filtering, MIB, RADIUS, RSPAN, SMI, SNMP, SSHv2, SSL, TACACS+, TLS v1 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 209.6 x 224.8 x 41.4 mm |
| Опция за монтаж | Rackmount |









Reviews
There are no reviews yet.