Additional information
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Производител | D-LINK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 8 |
| Основни портове, тип | 10GE SFP |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 2xSFP+ |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Web |
| Stackable | No |
| Fans | Smart Fan |
| Захранване | External |
| Routing | Lite |
| Памет (Flash, RAM) | 256MB DRAM; Flash Memory: 128MB: Packet Buffer Size: 12Mbit |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 80 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 59.52 Mpps |
| MAC адреси | 16K entries and Jumbo frames up to 9216 Bytes |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q tagged VLAN, Asymmetric VLAN, Auto Surveillance VLAN 2.0, Port-based VLAN, VLAN Group, Voice VLAN |
| QoS | 802.1p Quality of Service – 8 queues per port, Rate limiiting, Strict Priority Queue, Weighted Round Robin |
| L2 мрежови стандарти | 802.3ab, 802.3ae, 802.3af/at, 802.3az, 802.3bz, 802.3u, 802.3z |
| Сигурност | Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control, D-Link Safeguard, DoS attack prevention, SSLv3/TLS1.2 IPv4/v6, Traffic segmentation |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 440 x 250 x 44 mm |
| Опция за монтаж | Rackmount |
| Други | 802.1s MSTP and 802.1w RSTP), Cable diagnostics, IGMP Snooping, L2 Features: Flow Control, LLDP/LLDP-MED, Loopback detection V4.07, MLD Snooping V1 Snooping V2 Awareness, Port Mirroring, Spanning Tree Protocol (802.1D STP |















Reviews
There are no reviews yet.