Additional information
| Weight | 0.447 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 11.2 × 11.8 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother QL-500/QL-550 |
| Тип лента | DK |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 62 mm x 29 mm |
| Дължина на лентата, m | ~24 m |
| Други | 800 labels per roll; You can expect professional results with these pre-cut small address labels, barcodes, visitor badges or shipping information, which can be used to display logos |















Reviews
There are no reviews yet.