Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | на склад |
| Производител | D-LINK |
| Брой портове WAN (скорост) | 1×10/100/1000Base-T |
| Брой портове LAN (скорост) | 3×10/100/1000Base-T |
| Стандарти | IEEE 802.11a/b/g/n, IEEE 802.11ac Wave 2, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11w |
| Скорост, Mbps | 2.4 GHz – 300 Mbps, 5 GHz – 1200 Mbps |
| Мобилна мрежа | – |
| Портове USB | – |
| Слот за карти | – |
| Сигурност | WEP, WPA, WPS, SPI, NAT Firewall |
| Защитна стена | Stateful Packet Inspection (SPI), Network Address Translation (NAT), IPv4/IPv6 filter, MAC filter, URL filter, Ad blocking function, DMZ, Virtual servers, Built-in SkyDNS web content filtering service |
| QoS | WMM (Wi-Fi QoS) |
| Управление | |
| Размери, mm | 194 x 139 x 55 mm |
| Тегло, g | 300 g |























