Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 9 cm |
| Производител | D-LINK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой портове WAN (скорост) | 1×10/100/1000Base-T |
| Брой портове LAN (скорост) | 4×10/100/1000Base-T |
| WLAN стандарт | 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11а |
| 3G/4G | – |
| Портове USB | – |
| Сигурност | NAT Firewall, WPA, WPS |
| VPN (брой мрежи, стандарти) | QuickVPN |
| Други | Antenna Type: Four external antennas |





















Reviews
There are no reviews yet.