Additional information
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge T140 |
| Процесор | Intel Xeon E-2244G 3.80 GHz, 4-core, 8 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4x DDR4 DIMM slots, supports UDIMMs, speeds up to 2666MT/s, 64GB max supports registered ECC |
| Твърд диск, GB | 2000 |
| Дисков контролер | PERC H330 RAID Controller |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | DVD+/-RW SATA Internal |
| Мрежа | On-Board LOM |
| Разширителен слот | 4 PCIe Slots: 1×8 Gen3 (x16 connector) FH/HL, 1×8 Gen3 (x8 connector) FH/HL, 1×4 Gen3 (x8 connector) FH/HL, 1×1 Gen3 (x1 connector) FH/HL |
| Интерфейс | Back panel: 2 USB 3.0, 4 USB 2.0, VGA, serial connector Internal USB: 1 internal USB 3.0, Front panel: 1 USB 3.0, 1 iDRAC micro USB 2.0 management port |
| Порт за отдалечено управление | iDrac9, Basic |
| Захранване | C13 to C14, PDU Style, 10 AMP, 6.5 Feet (2m), Power Cord |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi, Citrix XenServer, Ubuntu Server, Certify XenServer |
| Форм-фактор | Tower |
| Тип на шасито | Cabled |















Reviews
There are no reviews yet.