Additional information
| Weight | 5.663 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 36.2 × 9.4 cm |
| Производител | D-LINK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Суич, тип | Fixed Port |
| Общ брой портове | 52 |
| Основни портове, тип | 10/100/1000Base-T |
| Power Over Ethernet (PoE) | No |
| Uplink портове | 4x Combo 1000BaseT/SFP |
| Свободни (10GB) слотове | No |
| Управление | Web |
| Stackable | No |
| Fans | Fanless |
| Захранване | External |
| Routing | No |
| Памет (Flash, RAM) | 32 MB Flash, Packet Buffer – 12 Mbits |
| Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps | 104 Gbps |
| Пропускателна способност, Mpps | 77.4 Mpps |
| MAC адреси | 16K Entries |
| VLAN (брой, стандарти) | 802.1Q tagged VLAN, Management VLAN, Supports 256 static VLAN groups, VLAN Group, Voice VLAN |
| QoS | – |
| L2 мрежови стандарти | IEEE 802.3 compliant, IEEE 802.3ab compliant, IEEE 802.3af/802.3at compliant, IEEE 802.3az compliant, IEEE 802.3u/802.3z compliant, IEEE 802.3x Flow Control, Supports half/full-duplex operation, Supports manual/auto MDI/MDIX configuration |
| L3 мрежови стандарти | – |
| IPv6 functionality | – |
| Сигурност | Access control list (ACL), DHCP Server Screening, Max # of Entries: 768, Port Security, SSL |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 440 x 210 x 44 mm |
| Опция за монтаж | Rackmount |
| Други | 802.1w RSTP, 802.3ad Link Aggregation, 802.3x Flow Control, Cable diagnostics, HOL Blocking Prevention, IGMP v1/v2/v3 awareness Snooping, Jumbo Frames, LLDP, Spanning Tree Protocol: 802.1D STP, Supports 256 Groups |












Reviews
There are no reviews yet.