Additional information
| Weight | 1.385 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 29.5 × 9.5 cm |
| Производител | D-LINK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Скорост | 2402 |
| Антена | 2.4 GHz: 3 dB, 4 x 4 Internal omni-directional antennas, 5 GHz: 4 dBi |
| Интерфейс | 1 x 10/100/1000 Mbps Ethernet port, 1 x 10/100/1000/2500 Mbps Ethernet Port, 1 x RJ45 console port, IEEE 802.11a/b/g/n/ac Wave 2 wireless, IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Стандарти | 802.11ax |
| Сигурност | Captive portal, Guest isolation, MAC address filtering, RADIUS server authentication, SSID isolation, Station isolation, WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise |
| Захранване | PoE |
| Управление | Centralised cloud-based management, Intuitive web and app-based interface, Management of multiple sites and devices through single pane of glass, Unlimited scalability with no limitation on the number of supported APs, Zero-Touch Deployment |
| Други | Supports up to 16 SSIDs per device (up to 8 SSIDs per wireless band) |


















Reviews
There are no reviews yet.