Additional information
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 23 × 4 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология | Patented electromagnetic resonance method |
| Резолюция, lpi | 2540 |
| Активна площ (Ш, Д), mm | 152×95 |
| Нива на натиск | 2048 |
| Писалка | battery-free pen. (LP-190K), cordless, Pressure-sensitive |
| Брой експресни клавиши | – |
| Интерфейс | Micro USB to USB Cable Included |
| Системни изисквания | Internet access to download driver (for tablet to work), Mac: OS X 10.10 or later, PC: Windows 7 or later, Standard USB-A port |
| Софтуер | – |
| Батерия | – |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 210 x 146 x 8.7 mm |
| Тегло, g | 251g; Pen: 9g |









Reviews
There are no reviews yet.