Additional information
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.2 × 12.4 × 3.3 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 200 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 100 |
18.71лв. / 9.57€
Наличност: на склад
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.2 × 12.4 × 3.3 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 10 x 15 cm |
| Тегло, g/m2 | 200 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 100 |