Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 25 cm |
| Производител | CITIZEN |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Технология на печат | Thermal Transfer + Direct Thermal |
| Принтер резолюция, dpi | 300×300 |
| Мах. скорост на печат, мм/сек | 150 |
| Мах. ширина на етикета, mm | 25 to 118 mm |
| Мах. ширина на печата, mm | 104 mm |
| Мах. дължина на етикета, m | 1.63 m |
| Автоматичен нож | BC Cutter |
| Интерфейс | RS-232 and 10/100 Ethernet, Triple interface USB 2.0 |
| Други | 2.6 Kg, Black; Media Sensor: Fully adjustable gap, notch and reflective black mark; Mechanism: Hi-Lift metal mechanism with wide opening head; 32MB RAM; Size: 178 x 266 x 173 mm |


























Reviews
There are no reviews yet.