Additional information
| Weight | 5.979 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 32 × 12 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Монтаж в сървърни шкафове |
| Описание | Dimensions: 600 x 600 x 100 mm |
| Тип | FF01 & FF02 series |
| Употреба | Lamberg's 600 x 600 free-standing cabinets |
| Други | Color: Black |

















Reviews
There are no reviews yet.