Additional information
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.487 × 13.49 × 67.005 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 210 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |
144.97лв. / 74.12€
Наличност: с поръчка
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.487 × 13.49 × 67.005 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 24" (610 mm) |
| Тегло, g/m2 | 210 g/m2 |
| Медия, тип | Matte |
| Брой листа | 1 roll |