Additional information
| Weight | 1.7835 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.8 × 16.3 × 19.2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise MFP M681, M682 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 23 000 pages |
978.80лв. / 500.45€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.7835 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.8 × 16.3 × 19.2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise MFP M681, M682 |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | up to 23 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.