Additional information
| Weight | 1.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.8 × 16.3 × 19.2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise MFP M681, M682 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 28 000 pages |
647.59лв. / 331.11€
Наличност: на склад
| Weight | 1.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.8 × 16.3 × 19.2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise MFP M681, M682 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 28 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.