Additional information
| Weight | 1.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.8 × 16.3 × 19.2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise M652, M653 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 27 000 pages |
815.68лв. / 417.05€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.8 × 16.3 × 19.2 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Съвместимост | HP LaserJet Enterprise M652, M653 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 27 000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.