Additional information
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 10.9 × 12.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro MFP M476dn/ M476nw/ M476dw |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 2700 pages |
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 10.9 × 12.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro MFP M476dn/ M476nw/ M476dw |
| Цвят | Magenta |
| Брой страници | 2700 pages |