Additional information
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 10.9 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro MFP M476dn/ M476nw/ M476dw |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | 2700 pages |
221.19лв. / 113.09€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.915 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 10.9 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | HP |
| Съвместимост | HP Color LaserJet Pro MFP M476dn/ M476nw/ M476dw |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | 2700 pages |